Вакцинація від коронавірусу в Україні буде безкоштовною

image for Вакцинація від коронавірусу в Україні буде безкоштовною

Вакцинація від коронавірусу буде безкоштовною для українців. Але при цьому існує можливість створення ринку вакцин для громадян. Про це заявив президент України Володимир Зеленський, повідомляє РБК-Україна із посиланням на Офіс президента.

Президент допустив можливість появи в Україні можливості щепитися за гроші, але підкреслив, що ця опція може бути недоступною для всіх через дорожнечу.

На нараді з президентом міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що незабаром відомство розповість громадянам, як отримати вакцину від коронавірусу. За його словами, в уряду є кошти, щоб покрити всі потреби по вакцинації в перший місяць кампанії.

Раніше головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив, що Україна в лютому отримає 117 000 доз вакцини від Pfizer-BioNTech американського виробництва. Вакцина буде розподілена для вакцинації працівників лікарень, в яких надають допомогу пацієнтам з COVID-19. Також Ляшко розповів, що в Україні можлива ситуація, коли одночасно будуть доставлені вакцини Pfizer і китайська Sinovac. В першу чергу для вакцинації медпрацівників будуть використовувати Pfizer.

В Україні за минулу добу підтвердили 4 685 нових випадків зараження коронавірусом. Були госпіталізовані 1 906 осіб.