Українцям рекомендують утриматись від поїздок до деяких регіонів Британії

image for Українцям рекомендують утриматись від поїздок до деяких регіонів Британії

Громадянам України рекомендують утриматись від поїздок до окремих регіонів Великої Британії, зокрема її столиці. Причиною є новий вид коронавірусу, який спалахнув у країні. Українцям, які вже перебувають у цих регіонах, рекомендують бути обачними.  Відповідні рекомендації оприлюднило посольство України у Сполученому Королівстві.

“У зв’язку із загостренням епідемічної ситуації, пов’язаної з поширенням в окремих регіонах Сполученого Королівства захворювання, викликаного новим типом коронавірусу (2019-nCoV), посольство України рекомендує громадянам України тимчасово утриматися від поїздок до Лондона та південно-східної Англії”, – йдеться у повідомленні.

У посольстві розповіли, що рішення щодо призупинення авіасполучення з Великою Британією прийняли Нідерланди, Бельгія, Австрія, Італія, Ірландія, Німеччина, Чехія, Франція, Швеція, Латвія, Литва, Естонія, Болгарія, а також Канада.

Нагадаємо, новий тип COVID в Британії почав поширюватися з середини листопада. Місцевий уряд вже визнав, що ситуація вийшла з-під контролю, і кілька країн закрили пасажирське сполучення з Британією.

Загальна кількість заражених COVID-19 в Україні вже перевищила 970 тисяч. За останню добу українські медики виявили 6545 нових випадків.