Україна відновила перелік країн червоної зони

image for Україна відновила перелік країн червоної зони

МОЗ України в п’ятницю, 29 січня, оновило список країн “червоної” зони через пандемію коронавірусу. Порівняно з минулим тижнем, список розширили на шість країн. Про це пише Кореспондент.

Так, у “червоному” списку зараз перебувають 74 країни. Список поповнили Сент-Люсія, Домініканська республіка, Кабо-Верде, Перу, Барбадос, Мексика і Парагвай. При цьому Есватіні зі списку виключили.

Також у “червоній” зоні залишаються такі популярні для українців країни, як Польща, Угорщина, Хорватія, Словаччина, Російська Федерація, Німеччина, Італія, Франція, США, Канада і Велика Британія.

Відзначимо, в “червону” зону потрапляють ті країни, де захворюваність на COVID-19 вища, ніж в Україні. Після приїзду з цих країн потрібно піти на самоізоляцію на 14 днів за допомогою програми Вдома або протягом доби зробити ПЛР-тест. При негативному тесті самоізоляція не потрібна. Також самоізоляцію можна скасувати, зробивши ПЛР-тест і отримавши негативний результат за 48 годин до в’їзду в Україну.

За попередню добу в Україні коронавірусною інфекцією заразилися 5181 осіб. Загальна кількість випадків зараження – 1,2 млн; 1 млн осіб вже подолали вірус.