Столичний регіон Італії зобов’язав людей носити маски на вулицях

image for Столичний регіон Італії зобов’язав людей носити маски на вулицях

Влада італійського столичного регіону Лаціо в п’ятницю повідомила про введення обов’язкового носіння масок поза приміщеннями в рамках боротьби проти поширення коронавірусу COVID-19, повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на римські ЗМІ.

Це нововведення набуває чинності з суботи. Без масок можна буде ходити по вулицях дітям до шести років. Дорослим маску буде дозволено знімати під час занять спортом.

Такі заходи влади Лаціо (столиця – Рим) схвалили на тлі зростання темпів зараження коронавірусом в Італії. У столичному регіоні в той же час заявляють, що виступають проти ідеї додаткових обмежень на роботу барів і ресторанів.

Губернатор Лаціо Нікола Дзінгаретті закликав співгромадян проявити відповідальність і виконувати розпорядження. Він запевнив, що його мета – зупинити інфекцію, а не зібрати побільше грошей на штрафах за відмову носити маску.

Нагадаємо, Італія є однією з найбільш постраждалих від пандемії країн Європи: станом на 2 жовтня в країні понад 317 тисяч випадків зараження, не змогли впоратися із захворюванням 36 тисяч осіб.