Шотландія оголосила жорсткий карантин через новий штам коронавірусу

image for Шотландія оголосила жорсткий карантин через новий штам коронавірусу

Влада Шотландії оголосила про посилення коронавірусних обмежень з понеділка опівночі, щоб стримати новий штам коронавірусу, який швидко поширюється. Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на ВВС.

Нові правила, які будуть закріплені в законі, означають, що шотландцям буде дозволено залишати будинок тільки для життєво важливих цілей, таких як покупка продуктів і ліків, фізичні вправи і обов’язки по догляду.

Також повинні бути скорочені зібрання на відкритому повітрі, людям дозволяється зустрічатися тільки з однією людиною з іншого будинку. Немає обмежень на те, скільки разів люди можуть виходити на прогулянку, але збори на відкритому повітрі повинні бути обмежені максимум двома людьми з двох сімей.

Храми повинні бути закриті, кількість людей, які можуть бути присутніми на весіллях, має бути скорочено до п’яти, а поминки більше не будуть дозволені.

Всі, хто може працювати з дому, будуть зобов’язані це робити, а людям з категорії підвищеного ризику рекомендується взагалі не ходити на роботу.

Школи будуть в основному працювати через онлайн і дистанційне навчання.

Ці правила будуть застосовуватися на материковій частині Шотландії як мінімум до кінця січня і будуть переглядатися. У понеділок було зареєстровано ще 1905 нових випадків захворювання – 15% тестів дали позитивний результат. Актуальна статистика по країнам світу тут.