Нова мутація коронавірусу: країни закривають сполучення з Британією

image for Нова мутація коронавірусу: країни закривають сполучення з Британією

Ряд країн Європи закрили сполучення з Великою Британією. Причиною тому поява мутованого типу коронавірусу, який швидше поширюється. Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на France 24 і Euronews.

Бельгія оголосила про закриття авіа- та залізничного сполучення з Великою Британією з півночі неділі, 20 грудня. Обмеження введені на добу, але цілком імовірно будуть продовжені.

У Нідерландах оголосили про припинення авіасполучення з Британією до 1 січня. Крім цього, в країні вже були виявлені випадки зараження тим же мутував типом вірусу, що і в Британії, ще на початку грудня.

Уряд Німеччини вирішив закрити авіасполучення з Великою Британією до 6 січня.

Ізраїль заборонив в’їзд іноземцям з Великої Британії, Данії та Південної Африки. Ізраїльтяни повинні будуть пройти двотижневий карантин в готелі або 10-денну самоізоляцію при двох негативних тестах на коронавірус.

Ці ж заходи запровадили з сьогодні в Італії та Австрії, але влада в цих країнах не вказала терміни можливого завершення дії обмежень.

У Франції розглядають варіант припинення авіа- та залізничного сполучення з Великою Британією. Ймовірність введення цих заходів висока.

Нагадаємо, з сьогоднішнього дня у Лондоні і в двох графствах на південно-сході Англії – Ессексі і Кенті діє четвертий рівень карантину. Обмеження, введені в регіонах Британії, пов’язані із збільшенням захворюваності COVID-19, а також новим різновидом коронавіруса, який поширюється швидше. Велика Британія є однією з найбільш постраждалих від пандемії країн: більше 2 млн заражених та 67 тисяч загиблих.