Коронавірус у Португалії: найвищий у світі рівень захворюваності

image for Коронавірус у Португалії: найвищий у світі рівень захворюваності

У Португалії, яка в даний час є найнебезпечнішою точкою поширення коронавірусу e світі, на материку залишилося всього сім вільних місць в палатах інтенсивної терапії, які призначені для лікування пацієнтів з COVID-19. Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Reuters.

На материковій частині Португалії розміщені 850 ліжок інтенсивної терапії для лікування тих, хто страждає серйозними симптомами коронавірусу. У суботу урядові дані показали, що в реанімаціях перебували 843 людини. Це найбільший показник з початку пандемії. У п’ятницю з Лісабона на португальський острів Мадейра, де є вільні місця в реанімаціях, були доставлені три людини.

Минулого тижня в Португалії був найвищий у світі рівень смертності і нових випадків захворювання на душу населення. У четвер було зареєстровано рекордну кількість нових інфекцій – 12 890.

Уряд країни називає ситуацію вкрай серйозною, оскільки система охорони здоров’я вже практично не справляється з навантаженням. Серед нових заходів, оголошених урядом, також дозвіл наймати лікарів і медсестер з-за кордону терміном максимум на рік.

Прагнучи стримати поширення вірусу в Португалії і за її межами, уряд в четвер ввів заборону на поїздки для своїх громадян, не дозволяючи їм залишати країну як мінімум на 15 днів.

З початку пандемії в Португалії коронавірусною інфекцією заражено вже 711 тис осіб. Станом на 31 січня в країні 180 тис активних хворих.