Азербайджан планує пом’якшити карантині обмеження вже з 27 квітня

image for Азербайджан планує пом’якшити карантині обмеження вже з 27 квітня

Уряд Азербайджану прийняв рішення частково пом’якшити карантин, який був введений в рамках боротьби з пандемією коронавірусу з 27 квітня. Про це повідомляє видання РБК з посиланням на AZE.az.

Згідно цього рішення, пом’якшення карантину розпочнеться поетапно. Так, з 00:00 27 квітня по всій країні поновлюється продаж книг, газет, канцелярських товарів. В країні дозволять працювати репетиторам, проте поки що буде заборонено проводити групові заняття.

Крім того, уряд дозволить роботу торгових точок, а саме з продажу косметики та парфумерії, одягу, взуття та шкіряних виробів, ювелірних прикрас. Однак, залишається в силі обмеження на діяльність торговельних центрів.

Нагадаємо, 4 квітня влади Азербайджану прийняли рішення закрити сухопутні і повітряні кордони. Крім того, в країні ввели карантин, який діє з 24 березня по 20 квітня. Так, людям старше 65 років заборонено виходити з дому, обмежений в’їзд і виїзд в райони Баку, Сумгайит і Апшерон, а також припинені всі регіональні та міжміські пасажирські перевезення.

Додамо, що 31 березня в столиці Азербайджану Баку закрили метрополітен для боротьби з поширенням коронавіруса.

Фото: ТАСС/Давид Мдзинаришвілі